שאוור מקלחונים
שאוור מקלחונים – מקלחונים איכותיים זה סיפור הצלחה!
שאוור מקלחונים
  • שאוור מקלחונים
  • אודות

חברת שאוור מקלחונים, יצרנית מובחרת של מקלחונים בהתאמה אישית ללקוחות רבים ברחבי הארץ. התקדמו גם אתם למקלחונים חכמים ומותאמים אישית של שאוור מקלחונים.

  • שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
  • אודות שאוור מיקלחונים

חברת שאוור מקלחונים, יצרנית מובחרת של מקלחונים בהתאמה אישית ללקוחות רבים ברחבי הארץ. התקדמו גם אתם למקלחונים חכמים ומותאמים אישית של שאוור מקלחונים.

 החזון שלנו

מקלחת טובה ידועה כמניחה את הדעת ומרגיעה את הגוף והנפש. בתקופה בה הלחץ רב בחיינו, הכל נוהרים להספיק ולהספיק, הלחץ בעבודה, עם המשפחה ואף הציפיות שלנו מעצמנו, בסוף היום או מוקדם בבוקר, מקלחת חמה ונעימה משחררת את הגוף מהלחצים ומרפה את המחשבות, אנחנו נהנים מהרגע ומצליחים ליצור אנרגיה משמעותית ליום החדש. החזון שלנו הוא לייצר את המקלחונים הטובים ביותר עבור לקוחותינו, כך שהחלום  הנעים על מקלחת מרגיעה ומשחררת תהיה אפשרית יותר מתמיד.

 

מוטי מאראשלי ושימי תוהמי

השירות שלנו

היתרון הגדול שלנו מול חנויות אחרות הינו באפשרות הייצור, בעוד אנחנו מייצרים את המקלחונים שלנו, רוב החנויות והמוכרים  רק מתווכים בין היצרנים ללקוחות. היתרון שלנו מתבטא בסופו של דבר בשני פרמטרים עיקריים. היתרון הראשון הוא כמובן המחיר, בעוד שאחרים גובים על התיווך שתיווכו בין היצרן ללקוח, אנחנו מוכרים את המקלחונים ישירות ללקוח ובכך הוא לא צריך לשלם פעמיים. נושא נוסף הוא כמובן הוא הידע הטכני המלא בכל הנוגע למתן ייעוץ והכוונה לגבי בחירת מקלחונים. אנחנו מכירים את עבודת הייצור, את ההבדל בין 4 מלימטר לבין 12 מילימטר, יודעים להתאים לכל לקוח את מה שהוא צריך ולא למכור את המוצר היקר ביותר תמיד אלא מתוך תפירת התאמה אישית מדויקת לצרכי הלקוח. כך שהלקוחות מקבלים את המוצרים המתאימים ביותר ובמחיר הטוב ביותר.

ניסיון ומקצועיות

התאמת מקלחון לחדר רחצה אולי נשמע פשוט, בפועל, אנחנו רואים לא אחת טעויות רבות שמתבצעות בזמן התקנה ובמיוחד בזמן הייעוץ וההתאמה עצמם, כאשר המקלחון מתגלה בפועל כלא נוח, לא פונקציונאלי, תופס מקום, או גדול מידי ובזבזני בעלות שלנו. כאשר אנחנו נגשים לתכנון של מקלחונים אנחנו מגיעים עם ניסיון מעשי בשטח של שנים רבות, כך שאתם זוכים לקבל התאמה מושלמת לצרכים שלכם. בדיוק מה שאתם צריכים.

  • טיפ המומחה

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם