מטבח כטריגר לשיפוץ נרחב
  • מטבח כטריגר לשיפוץ
  • פרק 6:

אנחנו מחוברים לאוכל,לתכניות בישול ומטבח מעוצב ומפנק זה החלום האולטימטיבי של כולנו. בפועל רובינו משלימים עם מה שיש ולא חושבים שבקלות אפשר גם אחרת.

הזזת מיקום של מטבח בבית או בדירה היא פעולה פשוטה שמאפשרת העברה שלו למיקום טוב יותר בחלל,צמוד לחלון או ליציאה החוצה או למקום שמאפשר הרחבה ותכנון טוב יותר.

אי שביעות רצון מהמטבח הנוכחי הוא טריגר מרכזי שמוביל לרוב לשיפוץ נרחב ומהפכני. בגלל החשיבות הרבה שלו הפתרון התכנוני צריך להיות חכם ויצרתי במיוחד.

  • שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
  • מטבח כטריגר לשיפוץ נרחב
נגן וידאו
  • טיפים
מטבח הוא מכתיב הסגנון של הבית. הוא מאפשר לנו לייצר את האווירה ולחדד את הקונספט העיצובי. החומרים,החיפוייים וגם הכסאות וגופי התאורה הם סיפור שלם שאפשר להחליט באיזה סגנון לספר אותו.

כותרת אלמנט

רוצים לדעת עוד?
לחץ כאן
אנחנו מבלים חלק גדול מ"זמן הבית" שלנו במטבח,בבישול,באכילה ובהפסקת קפה... נכון להשקיע את מירב האנרגיות בתכנון ועיצוב המטבח אבל יחד עם זאת לא לשכוח שהוא חלק מהחלל הביתי כולו וצריך להשתלב בו בצורה הרמונית.

כותרת אלמנט

רוצים לדעת עוד?
לחץ כאן
המטבח צריך להיות במיקום טוב בבית - נגיש,לא חשוף מדי ועם מבטים יפים החוצה שנשקפים ממנו. לעתים,המיקום הנוכחי של המטבח לא מוצלח וצריך להחליף בינ לבין אחד החדרים או פינת האוכל כדי להשביח אותו.

כותרת אלמנט

רוצים לדעת עוד ?
לחץ כאן

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם