בחירת חומרים
  • בחירת חומרים
  • פרק 8:

"השלם גדול מסך חלקיו". הבית מורכב מהרבה מאוד חלקים: חומרים ופריטים שהופכים אותו למה שהוא. כשהחלקים טובים,נעימים ומתחברים זה לזה ,התוצאה עוצמתית וחוויתית.

בחירת חומרים היא השלב האהוב עלינו בפרויקט. יש לנו חזון שאנחנו מציגות בשלב התכנון. היופי הוא להתחיל ליישם אותו. אנחנו מלבישות את שלד הדירה או הבית בשלל חומרים,טקסטורות וצבעים. היצירתיות פה בשיאה ולאורך כל הדרך ההחלטות מתקבלות יחד עם הלקוחות בתהליך חווייתי ומרגש.

חשוב לנו ליצור בחלל המגורים חמימות והרגשה ביתית. שימוש בחומרים טבעיים כמו פרקט עץ,ברזל,בריקים ואבן או שילוב שלהם מאפשר לנו ליצור מקומות מלאי אווירה שנעים לשהות ולבלות בהם.

  • שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
  • בחירת חומרים
  • טיפים
שימוש בעושר של חומרים. בית או דירה הם מרחבים שמאפשרים שילוב מגוון טקסטורות,חומרים וגוונים. השילוב ביניהם הוא שיוצר את החוויה האישית של המקום.

כותרת אלמנט

רוצים לדעת עוד?
לחץ כאן
בחירה לפי שירות. מעבר למוצר הנרכש יש חברה שעתידה ללוות אתכם בתהליך השיפוץ ובתפקוד המוצר בהמשך. חשוב לבדוק ולהתרשם מחברה בהיבט של ערכי השירות שלה והישום בפועל.

כותרת אלמנט

רוצים לדעת עוד?
לחץ כאן
חשוב להקפיד על רכישת חומרים איכותיים וממקור מהימן. חלק ניכר מהבחירות והרכישות הם של אלמנטים שיקובעו לרצפה או לקיר וקשה יהיה לשנות אותם בהמשך. ההחלטה בבחירת המוצר צריכה להיות מונעת גם מהשיקול הזה.

כותרת אלמנט

רוצים לדעת עוד ?
לחץ כאן

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם